Ana SayfaHaberler | Duyurular | Avantaj Rehberi | Kim Nerede? | Forum | Fotoğraf Galerisi | Etkinlikler | Linkler | Site İçi Arama | Sanal Tur
» E-mail adresiniz:
» Şifreniz:
  » Web Üyesi Olun
  » Dernek Üyeliği

  » Tüzük
  » Tarihçe
  » Bize Ulaşın
  » Banka Hesap No
  » Yönetim Kurulu
  » Kristal Martı
  » Dernek Üyeliği
  » Dosyalar
  » Kullanım Kuralları
  » Basında Biz

  » Sunduklarım
  » Aradıklarım
  » KALbin Arama

  » Ürünler

  » Emlak
  » Vasıta
  » Eşya
  » Özel Ders
  » Diğer


paylaseNroll® CM

© SAY Ajans
En güzel , en ilginç anılarınızı kitaplaştırın!
Lise yıllarınızı ölümsüzleştirin ! Lise yıllarınıza ait eğlenceli, ilginç, düşündüren tüm anılarınızı bekliyoruz!
Her birimizin dilinden asla düşmediği gibi: lise yıllarımıza ait anılar bizler için paha biçilemez değerdedir. Kadıköy Anadolu Lisesi'nin duvarları ardında herşeyin ilkini yaşadık: İlk dost, ilk aşk, ilk ayrılık... Doğrusu, liste uzayıp sonsuza gidiyor.
İki martı ne zaman bir araya gelse, tesadüfen karşılaşsa; o yıllara ait en güzel, en komik anılar bir bir dökülmüyor mu? O günler canlanmıyor mu? Ve her karşılaşmada bütün bunlar bıkmadan usanmadan tekrarlanmıyor mu? Her tekrarda daha özel olmuyor mu?
Biliyoruz: Oluyor!
En güzel günlerimizi KMK/KAL'da yaşadık. En çok orada güldük. En fazla orada kendimizdik. İlk kez gülmekten ölme tehlikesi ile orada karşılaştık!
Hepimizin KAL'ın duvarları arasında binlerce, binlerce anısı var. Bu anıları hatırlamak her birimize anlatılmaz bir keyif yaşatıyor; hatta o günlere dönmüş gibi hissediyoruz.
Şimdi biz diyoruz ki; gelin anılarımızı bir araya toplayalım. Kadıköy Anadolu Lisesi'nde yaşanmış en komik, en güzel ve en ilginç anıları derleyip bir kitap yapalım!
Ne dersiniz? Sizin de anılarınız bu kitapta yer alsın istemez misiniz? O zaman bize yazın...
Anlatırken, hatırlarken gülmekten karnınıza ağrılar giren anıları... KAL anılarınızı... Yazın ki cümle alem öğrensin: KAL'lı olmak neymiş! Yazın ki hep birlikte gülelim... Hep yaptığımız gibi. Yazın ki kitap olsun!
İlkini 2005 Talaş günü katılımcılarına dağıttığımız anılar kitabımızın daha kapsamlısını yayınlayabilmek için sizlerin katılımına ihtiyacımız var. Yeterince doküman topladığımızda daha büyük bir kitap için çalışmlara başlayacağız.
KAL tarihinde, hatta büyük ihtimalle tüm liselerin tarihinde bir ilk olacak çalışmaya göstereceğiniz ilgi için şimdiden teşekkürler.
Okulumuza ait deyim önerilerinizi ve anılarınızı http://www.kalid.org.tr/anilar adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz.
<<< geri


SIK KULLANILANLARA EKLE | ANASAYFAM YAP

  » Site İçi Arama
  » Internette Arama


Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Web Sitesi