Ana SayfaHaberler | Duyurular | Avantaj Rehberi | Kim Nerede? | Forum | Fotoğraf Galerisi | Etkinlikler | Linkler | Site İçi Arama | Sanal Tur
» E-mail adresiniz:
» Şifreniz:
  » Web Üyesi Olun
  » Dernek Üyeliği

  » Tüzük
  » Tarihçe
  » Bize Ulaşın
  » Banka Hesap No
  » Yönetim Kurulu
  » Kristal Martı
  » Dernek Üyeliği
  » Dosyalar
  » Kullanım Kuralları
  » Basında Biz

  » Sunduklarım
  » Aradıklarım
  » KALbin Arama

  » Ürünler

  » Emlak
  » Vasıta
  » Eşya
  » Özel Ders
  » Diğer


paylaseNroll® CM

© SAY Ajans
Geleneksel Talaş Böreği Günü
4 Haziran 2011 Cumartesi günü yuvamızda buluşuyoruz.

4 Haziran 2011 Cumartesi saat 14:00-19:30 arasında Geleneksel Talaş Böreği Günümüz için yuvamızda buluşuyoruz.  Hasret giderip keyifli saatler geçirebilmemiz amacıyla yoğun şekilde sürdürdüğümüz hazırlıklarla ilgili birkaç detayı verelim istedik.

 

Ø  14:30-16:00 arası ana binada dönem koridorlarında Ders Zili çalacak. Ders süresi” boyunca sınıflarda ve koridorlarda dönem arkadaşlarımızı toplu olarak görebilecek, öğretmenlerimizle sohbet edip mezun olduktan sonra değerini daha iyi anladığımız o koridorlarda yıllar önceki heyecanı tekrar yaşayacağız.

Ø  Okulumuzda görev almış/halen çalışan bütün öğretmenlerimize bizzat ulaşıyor ve bu yılki Talaş’ı çok sayıda öğretmenimizle bir arada geçirebilmek için canla başla çalışıyoruz.

 

Ø  Daha rahat ulaşım için 13:30’dan itibaren 20:00'a kadar her yarım saatte bir Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden yuvamıza ring seferler gerçekleştireceğiz. 

Ø  Çamlık’ta (isteyene kep-cüppe ile) hatıra fotoğrafı çektirilebilecek ve yıllıkların incelenebileceği/sipariş verilebileceği standlar açacağız.

 

Ø  30 Mayıs itibarıyla aidat borcu bulunmayan bütün üyelerimize 1 misafir için ücretsiz giriş sağlanacak, (aidattan muaf veya indirimli ödeyenler hariç)

 

Ø  Anı koridoru bizleri okuduğumuz yıllara götürecek.

Ø  Gün içerisinde geçirdiğimiz o güzel saatleri akşam Koço’da rekor katılımla devam ettiriyor, pek çok dönemden 300’ün üzerinde mezunla akşamı renklendiriyor olacağız.

 

Her sene olduğu gibi mezunlarımızın çocukları için oyun alanımız, alternatif yiyecek-içecek ve öğrenci standları, çeşitli gösteriler, hediye çekilişimiz ve diğer sürprizler sizi bekliyor olacak.

 

Böreğimiz sıcak,

Anılarımız dün gibi taze,

Siz  yoksanız bir eksiğiz,

Açın kanadınızı dönün evinize

 

KALİD (sizin derneğiniz)

 

 

<<< geri


SIK KULLANILANLARA EKLE | ANASAYFAM YAP

  » Site İçi Arama
  » Internette Arama


Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Web Sitesi