Ana SayfaHaberler | Duyurular | Avantaj Rehberi | Kim Nerede? | Forum | Fotoğraf Galerisi | Etkinlikler | Linkler | Site İçi Arama | Sanal Tur
» E-mail adresiniz:
» Şifreniz:
  » Web Üyesi Olun
  » Dernek Üyeliği

  » Tüzük
  » Tarihçe
  » Bize Ulaşın
  » Banka Hesap No
  » Yönetim Kurulu
  » Kristal Martı
  » Dernek Üyeliği
  » Dosyalar
  » Kullanım Kuralları
  » Basında Biz

  » Sunduklarım
  » Aradıklarım
  » KALbin Arama

  » Ürünler

  » Emlak
  » Vasıta
  » Eşya
  » Özel Ders
  » Diğer


paylaseNroll® CM

© SAY Ajans
Takvimlerinizde bize de yer ayırın!
Kış sezonu için KALİD olarak sizlere birbirinden güzel aktiviteler hazırladık. Sizi de mutlaka aramızda görmek istiyoruz.

 


Tiyatro Maarif gösterilerine devam ediyor!

Kadıköy Anadolu Lisesi ve Maarif Koleji mezunlarından oluşan Tiyatro Maarif 2015-2016 sezonunda Popcorn isimli oyununu Duru Tiyatro'da sahnelemeye devam edecek. İlk oyununu 20 Haziran'da, ikinci oyununu 13 Eylül'de sahneleyen ekip, Ekim ve Kasım aylarında da seyircisi ile buluşacak.

Halen izlemediyseniz, mezunlarımızın büyük emek harcayarak sahneye çıkardıkları bu oyun için daha sonra ilan edilecek tarihleri takip etmeyi unutmayın!

Dalga Dalga Renk dünyasına davetlisiniz

Bugüne dek hep ekranlarda görüp, nasıl yapıldığını merak ettiniz ve öğrenmek için hiç fırsatınız olmadı değil mi? Eğer öyleyse bu atölye tam size göre. Caferağa Medresesi'nin huzurlu bahçesinde kendinizi renklerin dünyasına teslim edebilir ve profesyoneller eğitmenlerden ebru sanatı ile ilgili temel bilgileri edinerek kendi ebrunuzu tasarlayabilirsiniz.

Atölye en az 8 kişinin katılımı ile gerçekleşecektir. Ön kayıt için lütfen bilgi@kalid.org veya 0216 347 88 43 nolu telefon ile iletişime geçiniz.

Çocuklar ve Hep Çocuk Kalanlar için Jonglör Atölyesi

Müthiş eğlenceli ve hareketli bir gün için tek koşulumuz en az 6 yaşında olmak. Üst yaş sınırımız yok! Jonglör olmak için yapacağınız tek şey çocuğunuzu veya içinizdeki çocuğu yanınıza katıp koşarak atölyeye gelmek.

Atölye en az 6 kişinin katılımı ile gerçekleşecektir. Ön kayıt için lütfen bilgi@kalid.org veya 0216 347 88 43 nolu telefon ile iletişime geçiniz.

Çocuklar için Yaratıcı Drama Atölyesi Ücretsiz Tanıtım Dersi

25 Ekim - 29 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan 6 haftalık "Çocuklar için Yaratıcı Drama Atölyesi" için 18 Ekim 2015 Pazar günü ücretsiz bir tanıtım dersi gerçekleştireceğiz. Eğer çocuğunuzun bu etkinlikten hoşlanıp hoşlanmayacağından emin değilseniz, ücretsiz tanıtım dersine gelerek atölyeyi deneyebilir ve kararınızı daha sonra verebilirsiniz.

Atölye en az 8 kişinin katılımı ile gerçekleşecektir. Ön kayıt için lütfen bilgi@kalid.org veya 0216 347 88 43 nolu telefon ile iletişime geçiniz.

29 Ekim'de Bağdat Caddesi'ndeyiz…

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 29 Ekim'de Bağdat Caddesi'nde fener alayında olacağız. Ülkemizin içinden geçmekte olduğu bu zor ve hassas dönemde daha güçlü ve daha kalabalık bir ekiple orada olmayı arzu ediyoruz. Tüm martıları bayrakları ile birlikte bu yürüyüşe davet ediyoruz.

Ata'ya Saygı!

10 Kasım 2015 tarihinin hafta içi olması sebebi ile Ata'ya saygımızı sunmak üzere günübirlik bir Ankara seyahati planladık. Siz de bu yolculukta bize katılmak ister misiniz?

Seyahat en az 30 kişinin katılımı ile gerçekleşecektir. Ön kayıt için lütfen bilgi@kalid.org veya 0216 347 88 43 nolu telefon ile iletişime geçiniz.

Yine yeniden "Ne Ala Temaşa"

Geçen sezon bizlere son derece keyifli 2 saat geçirten İstanbulimpro ekibi yoğun talep üzerine bir kez daha sahnede bizlerle olacak. Geçen sefer kaçırdıysanız, bu sefer erken davranın ve hemen ajandanızda yer ayırın.

Ön kayıt için lütfen bilgi@kalid.org veya 0216 347 88 43 nolu telefon ile iletişime geçiniz.
<<< geri


SIK KULLANILANLARA EKLE | ANASAYFAM YAP

  » Site İçi Arama
  » Internette Arama


Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Web Sitesi