Ana SayfaHaberler | Duyurular | Avantaj Rehberi | Kim Nerede? | Forum | Fotoğraf Galerisi | Etkinlikler | Linkler | Site İçi Arama | Sanal Tur
» E-mail adresiniz:
» Şifreniz:
  » Web Üyesi Olun
  » Dernek Üyeliği

  » Tüzük
  » Tarihçe
  » Bize Ulaşın
  » Banka Hesap No
  » Yönetim Kurulu
  » Kristal Martı
  » Dernek Üyeliği
  » Dosyalar
  » Kullanım Kuralları
  » Basında Biz

  » Sunduklarım
  » Aradıklarım
  » KALbin Arama

  » Ürünler

  » Emlak
  » Vasıta
  » Eşya
  » Özel Ders
  » Diğer


paylaseNroll® CM

© SAY Ajans
KALİD mensubu firmalara ulaşmak
ve avantajlardan faydalanmak çok kolay!

Kalid olarak firmalarla ilgili iki program yürütmekteyiz:

1- Firma rehberi: Camiamız mensupları firma bilgilerinin web sitemizde yayınlanmasını kendi kontrollerinde sağlayarak diğer mezunların kendilerine ulaşmalarına imkan sağlıyorlar. Bir başka deyişle, mezunların çeşitli ihtiyaçlarında kullanacakları bir rehber diyebiliriz. Burada yer alan firmaların tamamı camiamız mensuplarının çalıştıkları, yöneticisi ya da sahibi oldukları firmalar. Tüm üyelerimizin zaten kayıtlı olduğu web sitemizde oturum açtıktan sonra iş bilgileri bölümünde mezunumuzun firma bilgilerini sağlıklı bir şekilde doldurması ve firma rehberinde yer almak istiyorum seçeneğini işaretlemesi yeterli. Firma bilgileri de böylece sürekli güncel olabiliyor veya mezun istediği zaman firmasını bu rehberden kaldırabiliyor.

 

 

2- İndirimli kuruluşlar: İndirim rehberi, firma rehberinden daha farklı bir program. Bu çalışma ile Kalid olarak mezunlarımızın olağan alışveriş ya da kurumsal olarak ihtiyaçlarında onlara avantaj sağlayabilecek diğer firmalara yer veriyoruz. İndirim rehberinde yer alan kuruluşlar ile Kalid olarak bir indirim ve avantaj sözleşmesi imzalıyoruz. Bu sözleşmeyi imzaladığımız kuruluşlara mezunlarımız üye kartlarını gösterdiklerinde gerçekleştirdikleri alışverişlerde sözleşmede yer alan indirim ya da avantajlardan yararlanabiliyorlar.

Özellikle restoran, cafe bar gibi işletmeler yer alıyor ancak bununla beraber kurumsal hizmet veren ve sözleşme imzaladığımız çeşitli kuruluşlar da bulunuyor. İndirim oranları kurumdan kuruma değişebiliyor, ya da ödeme şekline göre de değişebiliyor bazen. Genelde %20 ile 10 arasında indirim uygulanıyor ancak %30 veya daha fazla indirim sağlayan kurumlar olabiliyor.

 

 

Bu programlar aslında farklı amaçlara hizmet ediyorlar. Kalid olarak camiamız mensuplarınının bir araya gelmesi için çeşitli sosyal aktiviteler düzenliyoruz. Ancak faaliyetlerimiz sadece bu gibi aktiviteler ile sınırlı değil. Mezunlarımızın arasında ekonomik faaliyetlerin gelişmesi için bir Firma rehberi mekanizması geliştirdik ve üyelerimize avantajlar sağlayan kuruluşlara sitemizde yer verdik.

 

Her iki program da web sitesi ile entegre bir şekilde çalışıyor. Üyelerimiz gerek firma rehberine gerekse indirim rehberine web sitemiz üzerinden erişebilirler.

<<< geri


SIK KULLANILANLARA EKLE | ANASAYFAM YAP

  » Site İçi Arama
  » Internette Arama


Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Web Sitesi