Ana SayfaHaberler | Duyurular | Avantaj Rehberi | Kim Nerede? | Forum | Fotoğraf Galerisi | Etkinlikler | Linkler | Site İçi Arama | Sanal Tur
» E-mail adresiniz:
» Şifreniz:
  » Web Üyesi Olun
  » Dernek Üyeliği

  » Tüzük
  » Tarihçe
  » Bize Ulaşın
  » Banka Hesap No
  » Yönetim Kurulu
  » Kristal Martı
  » Dernek Üyeliği
  » Dosyalar
  » Kullanım Kuralları
  » Basında Biz

  » Sunduklarım
  » Aradıklarım
  » KALbin Arama

  » Ürünler





  » Emlak
  » Vasıta
  » Eşya
  » Özel Ders
  » Diğer


paylas



eNroll® CM

© SAY Ajans
Bu Cumartesi GELENEKSEL “TALAŞ BÖREĞİ GÜNܔ YUVAMIZDA BULUŞUYORUZ
Yeniliklerle ve öğretmenlerimizin geniş katılımıyla bu sene daha çok dostunuzu göreceğiniz bir Talaş olacak. Öğretmen listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Öncelikle 2010 Talaş’ında öğretmenlerimizin de yoğun olarak katılmasını amaçlayan Yönetim Kurulumuz, bilgilerine ulaşabildiği yaklaşık 400 öğretmenimizi bizzat davet etmektedir.  Geleceğini bildirecek öğretmenlerimizin listesini ise en kısa sürede sizlerle paylaşıyor olacağız.

Öğrenci kardeşlerimiz her sene olduğu gibi hem gösterileri hem de standları ile günümüze renk katacak.  Dans ve Perküsyon kulüplerinin sahne alacağı Talaş Böreği Günü’müzde, Sosyal Yardımlaşma Kulübü’ndeki kardeşlerimiz satacakları yiyeceklerle faaliyetlerine destek toplamaya çalışacak.   Okulumuzda senelik olarak çıkartılan MARTI dergisini öğrenci kardeşlerimizin standından alabileceğiniz gibi, Doğa Sporları Kulübü’ndeki (KAL-DSK) kardeşlerimizin gözetiminde de tırmanma duvarını deneyebileceksiniz.  Öğrenci Meclisi’ndeki kardeşlerimiz ise standlarında Duman, Moğollar ve Marsis ve okul gruplarımızdan Goril’in sahne alacağı KALfest’in konser gününün (12 Haziran) biletlerini satıyor olacak

Finansbank’ın desteğiyle kurulacak olan “canlı langırt”ın yanı sıra, playstation ve langırt oyunları da gün boyu mezunlarımıza alternatifler sunacak.  Börek&ayran ikramının yanı sıra yiyecek-içecek standında gün boyu çeşitli alternatifleri de bulacak olan mezunlarımız, bolca tedarik edeceğimiz minder ve masalarda rahatça yiyip içecek ve sohbet edebilecekler.  Arzu eden mezunlarımız ise çamlıktaki sahnemizin yanında oluşturulacak bölümde hatıra fotoğrafı çektirebilecekler.

Marmara Eğitim Kurumları’nın desteğiyle kurulacak olan Mini Martı Club ise mezunlarımızın 3-10 yaş arası çocuklarını çamlıkta güvenle emanet edebileceği bir ortam sunacak.  Mezunlarımızın çocukları çeşitli oyun ve aktiviteler ile eğlenirken, mezunlarımız da arkadaşları ve öğretmenleriyle hasret giderebilecekler.  Aidat borcu bulunmayan dernek üyelerimiz arasında yapılacak çekilişte özel hediyeler sahiplerini bulacağı gibi, geçtiğimiz yıl içerisinde kazanmış oldukları başarılarla “Kristal Martı” ya hak kazanan mezunlarımız törenle ödüllerini alacak. 

Talaş akşamına bir arada devam etmek isteyen mezunlarımız için de Koço Restaurant’da yemek organizasyonumuz olacak.  Limitsiz yerli içkili olacak menünün detayı için tıklayınız…  Talaş günü KALİD standında veya Koço’da 80-TL olacak ücret, 3 Haziran’a kadar yapılacak ödemelerde 70-TL olacaktır. Avantajlı fiyattan yararlanmak isteyen mezunlarımız aşağıda bilgisi verilen KALİD etkinlik hesabına havale yoluyla, web sitemizde oturum açarak sanal mağazadan   kredi kartına tek çekim ya da dernek merkezimizi arayarak kredi kartına 2 taksit imkanıyla ödemelerini yapabilirler.  Bu özel günün akşamını da renkli ve keyifli kılmak isteyen mezunlarımıza sınıf/dönem masalarını şimdiden ayırtmalarını tavsiye ederiz.

 1985 yılı mezunlarımızın 25. Yıl sertifikalarını alacakları, çeşitli STK ve firmaların standlarının da gün boyu ziyaret edilebileceği Geleneksel Talaş Böreği Günü’müze bütün mezunlarımızı bekliyor olacağız.

KALİD

Aidat borcu bulunmayan üyelerimize Talaş Böreği Günü giriş ücretsiz olacaktır.  Eğer hala üye değilseniz, üye olmak için veya aidat borcunuz varsa ödemek için www.kalid.org.tr’yi ziyaret edebilir, 0216 450 28 63’ü arayarak veya bilgi@kalid.org.tr adresine mesaj atarak dernek merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

NOT: Aidat ödemelerinde Card Finans ve Bonus kartlarınıza web sitemizden 6, diğer kart ödemelerine dernek merkezimizden 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

Etkinlik hesabı:

TR82 0006 2000 1240 0006 2992 60   (T. Garanti Bankası Moda Şb. / 124-6299260)

Aidat hesapları:

TR50 0006 2000 1240 0006 2006 05   (T. Garanti Bankası Moda Şb. / 124-6200605)
TR95 0011 1000 0000 0012 8418 89   (Finansbank Kadıköy Şb. / 948-12841889)

TR71 0004 6002 7788 8000 0360 26   (Akbank Ayaspaşa Şb. / 0277-0036026)

<<< geri


SIK KULLANILANLARA EKLE | ANASAYFAM YAP

  » Site İçi Arama
  » Internette Arama










Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Web Sitesi