Ana SayfaHaberler | Duyurular | Avantaj Rehberi | Kim Nerede? | Forum | Fotoğraf Galerisi | Etkinlikler | Linkler | Site İçi Arama | Sanal Tur
» E-mail adresiniz:
» Şifreniz:
  » Web Üyesi Olun
  » Dernek Üyeliği

  » Tüzük
  » Tarihçe
  » Bize Ulaşın
  » Banka Hesap No
  » Yönetim Kurulu
  » Kristal Martı
  » Dernek Üyeliği
  » Dosyalar
  » Kullanım Kuralları
  » Basında Biz

  » Sunduklarım
  » Aradıklarım
  » KALbin Arama

  » Ürünler

  » Emlak
  » Vasıta
  » Eşya
  » Özel Ders
  » Diğer


paylaseNroll® CM

© SAY Ajans
Martı Bursu 2010-2011
2010-2011 yılında da ihtiyaç sahibi küçük Martılara, eğitim ve öğretime de katkıda bulunmaya devam ediyoruz...

Değerli Mezunumuz,

 

KALİD'in var oluş nedeni aynı kültürden gelen, aynı değerlerle yetişmiş mezunlarımız arasında iletişim, dayanışma, bütünleşme ve yardımlaşmayı sağlamak üzere uygun platformları oluşturmak ve işlemesini sağlamaktır. Kadıköy Maarif mezunları, köklü bir geleneği ve kültürü olan birbirlerine bağlılıklarını koruyan büyük ve seçkin bir camiadır.

 

Kadıköy Maarif öğrencileri ve mezunları adına, bugüne kadar okulumuzun ve camiamızın hayallerini gerçekleştirme yolundaki girişimlerimize sunduğunuz katkılardan dolayı teşekkür ederim.

 

KALİD ve KALEV’in "MARTI BURSLARI" ortak projesi ile hedeflenen;  öğrencilerimizin,

-         Cumhuriyetimizin temel ilke ve değerlerine ve çağdaş Türkiye idealine bağlı, akılcı, sağduyulu, özgüven sahibi, düşünen, sorgulayan, kendi iç yaratıcılığını harekete geçirebilen, farklı düşünce ve inançlara saygılı,

-         insan ilişkilerinde cinsiyet, ırk, din, dil farkı gözetmeyen, çağdaş, iyi eğitimli, gelişime açık, bilgiyi üreten ve kullanabilen bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunacak şartları oluşturmak;

-         öğrenim gören Kadıköy Maarifli kardeşlerimize nitelikli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle de desteklenen ve tamamlanan kaliteli bir eğitim hizmetinin sunulabilmesi amacıyla eğitim süreçlerine her anlamda ve her aşamada destek olabilmektir

 

Bu eğitim yılında da KALİD - KALEV ortak burs projesi olan ve finansmanı KALİD aracılığı ile siz değerli mezunlarımızdan ve KALEV öz kaynaklarından temin edilen MARTI Burs Programı'na devam ediyoruz.

 

2010-2011 akademik yılına başlarken, "MARTI Burs Programı"na küçük de olsa katkı vererek okulumuzda ve üniversitede öğrenim gören kardeşlerimize desteğinizi sürdürmenizi istiyoruz.

 

Burs fonuna katkınız;  lise ve üniversite öğrencisi genç martılar için eğitim - öğretim bursları; okulumuzdaki kulüp faaliyetlerinin desteklenmesi, kütüphane ve sağlık hizmetlerinin daha da iyileştirilmesi alanlarında kullanılacaktır. Ayrıca Eğitmen Bursu kapsamında öğretmenlerimizin mesleki açıdan kendilerini geliştirmelerine ve okulumuzda anadili İngilizce olan öğretmenlerin çalıştırılmasına yönelik fon oluşturulacaktır.

 

Bizden sonra yetişen neslin bizleri her alanda aşabilmesi için ortak çabamızı artırarak sürdürmeye ihtiyacımız var. Sizin gibi destek veren/verecek mezunlarımızın katkısı, her yıl okulumuzdaki eğitim ve öğretim kalitesini yükseltmekte ve genç kardeşlerimizin şartlarını iyileştirmektedir.  En büyük arzumuz ise destek verebilecek her mezunumuzun sembolik bir tutar ile olsa dahi bu anlamlı programa destek vermesi ve bu dayanışmanın bir parçası olmasıdır.

 

Dilerseniz ekteki formu doldurup 0216 336 53 64 no.lu faksa yollayabilir ya da www.kalid.org.tr adresinden online olarak başvurabilirsiniz.

 

Hep birlikte yuvamızın mezun ve öğrencilerinin en üst derecede akademik ve sosyal deneyim kazanmasını sağlayabiliriz. Her zaman olduğu gibi dostluğunuz, bağlılığınız ve devam etmekte olan desteğiniz için teşekkür ederiz.

 

Saygılarımızla

 

KALİD Yönetim Kurulu

 

Ek :2010-2011 Eğitim Öğretim Yılı Burs Programına Katılım Formu

 

<<< geri


SIK KULLANILANLARA EKLE | ANASAYFAM YAP

  » Site İçi Arama
  » Internette Arama


Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı Web Sitesi